7 thoughts on “O napominaniu

 1. Cześć pobieram podcast z itunes i bardzo rzadko wchodzę na stronę. Dzisiaj was tak słuchałem i w ramach podziękowania za to, że wam się chce nagrywać postanowiłem zostawić komentarz, ale żeby było konstruktywnie:

  1. Są dwa podcasty chrześcijańskie na które czekam z niecierpliwością i które przesłuchałem od pierwszego odcinak. Odwyk i Cienie P.

  2. Jakość teraz jest świetna! Pamiętam jak słuchałem pierwszych odcinków z szumem wiatru i gdyby nie treść, której byłem ciekaw dawno bym wyłączył 😛

  3. I na koniec uważam, że to co robicie jest mega wartościowe. To co kiedyś było dla mnie nie pewne ma teraz fundament w biblii.

  BARDZO WAM DZIĘKUJĘ 🙂

 2. Hubert, zgodnie z tym co mówimy w odcinku – napisałeś o pozytywach, ale gdzie negatywy? 😛
  Na poważnie, BARDZO nam miło czytać takie słowa, chwała Bogu! A nad jakością wciąż jeszcze pracujemy – zależy nam głównie na dalszym polepszaniu audio.

  Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków!

 3. Dołączam się podziękowań. Naprawdę dobra robota. Niestety zauważyłem jedną wadę. Wasze filmiki są strasznie uzależniające i ciężko jest wyczekać tydzień na kolejny odcinek!

 4. Pierwszy raz obejrzałem w całości jakiś was filmik i muszę powiedzieć, że nie widze tam jakiejś obłudi i chyba zaczne was oglądać częściej. Ładnie wszystko wyłożyliście powołując się na wiele fragmentów z Pisma. Cenna lekcja. Tyle, że słuchać a wprowadzić w życie, to dwie inne sprawy 😀 Z tą druga u mnie gorzej ;/

 5. Dziękujemy jeszcze raz za tak miłe słowa – Bogu niech będzie chwała! Zapraszamy do oglądania, komentowania i brania udziału w konkursach – z nowymi nagrodami 🙂

 6. Panowie moi mili,dzis poraz pierwszy natknąłem się na waszą stronkę.Szukałem coś o prorokowaniu i obejrzałem wasz odcinek w tym temacie.Zachęcony, kliknąłem jeszcze o napominaniu,też bardzo mi się podobało.Uważam że macie Dar NAUCZANIA !!!!! Pielęgnujcie to co dostaliście od Pana .wielbiciel Jezusa i jego chleba codziennego Piotr .Może w lato wpadniecie do Ostródy jakieś darmowe lokum się znajdzie, to pochwalimy razem Boga !!!

 7. Witam!
  Super nagrania!!!czy dalej nagrywacie filmiki ? co moglibyscie zmienic?? mi brakuje cytatów których uzywacie pod filmikiem wypisanych 🙂 jak długo jestescie chrześcijaninami? pozdrawiam niech Was BÓG Błogosławi!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 characters available

5HDX

Please type the text above: