Ogień z nieba

Pobierz audio

Zwiedzenia to pierwsza rzecz o jakiej przestrzegł nas Jezus gdy mówił o dniach ostatecznych. Czym jest zwiedzenie? Jak je rozpoznać. Co więcej Biblia mówi o zwiedzeniu jakie diabeł przygotował na nasze czasy.

8 thoughts on “Ogień z nieba

 1. @Szymon
  Czy słyszałeś może o acta 2? Oczywiście to wytwór jezuitów
  Niestety.Teraz jezuici uderzyli w internet.Pewnie znana Ci jest sprawa z ACTA 2? Wiele osób zaczęło ich demaskować robiąc o nich niewygodne filmy więc ta ustawa jest oczywiście wymyślona przez tych szmaciarzy.Pod pretekstem łamania praw autorskich itd.Pamiętaj, że oni nigdy nie działają bezpośrednio.Chodzi o nie dostarczania kompromitujących ich materiałów i o to tak naprawdę chodzi.Już im sporo liczba wiernych spadła.Wiadomo, że to, co oni propagują, ich oszustwa, intrygi, zabójstwa i niebiblijny kult tzw „biskupa Rzymu” to wszystko ma się tak do prawdy, słoń do składu porcelany.”Są oni wrogiem wszelkiej ustanowionej wolności” mawiało o nich wielu wpływowych ludzi.Powiedz Janek, co oni innego potrafią zrobić?
  Walczyć z wolnością internetu i pewnie nas jeszcze na wojnę z ruskimi wypchają, bo w planach mają III wojnę światową.

  Te chodzące czarne szmaty nic innego nigdy nie potrafili, oprócz walki z niezależnością i wszczynaniem wojen.UE, KE też jest ich wytworem.

 2. Myślę Szymon, że powinieneś się tym zainteresować.Nie podałeś też prawidłowej nazwy kościoła tzw „katolickiego”.Prawdziwa nazwa to kościół KURWOLICKI ,wielka nierządnica.Liczę, że weźmiesz pod uwagę moje poprawki.

 3. @Maciej

  Tak słyszałem o kolejnej próbie cenzurowania internetu. Niestety mam wrażenie, że tym razem może im się to udać. Oczywiście sama ta ustawa nie zdelegalizuje jeszcze Cieni Przyszłości ponieważ ja z reguły nie korzystam z zewnętrznych materiałów. Nie mniej jednak jest to krok do monitorowania przez rząd tego co się umieszcza w necie. Wszystkie narzędzia i algorytmy jakie będą potrzebne do monitorowania „niewygodnych” ludzi będą już na miejscu przez tę ustawę. Kto nie będzie miał tych narzędzi i algorytmów ten nie będzie mógł założyć strony społecznościowej – a więc monopol youtuba będzie umocniony. Jak zwykle tak i teraz: monopole tworzy państwo.

  Taka drobna rzecz: uważaj na słownictwo bo niestety wulgaryzmami osiąga się odwrotny cel do zamierzonego. Ludzie będą dyskredytować Twoje argumenty mimo, że są to słuszne argumenty ale będą je dyskredytować z uwagi na wulgaryzmy.

 4. @Szymon
  Być może masz rację.Chciałem jeszcze zapytać co sądzisz o pomyśle wypędzenia jezuitów? Historia tego towarzystwa określa ich jednoznacznie jako organizacje przestępczą.Przysięgę ich znasz.Czy normalne państwo może tolerować takie rzeczy jak

  1.Wtrącanie się prawa świeckiego (niedzielny zakaz handlu)
  2.Ingerencja w wolność internetu
  3.Nastawianie przeciwko sobie PAŃSTW, SPOŁECZNOŚCI A NAWET MIAST I GRUP SPOŁECZNYCH
  4.Wszczynanie wojen

  Ile możemy ich tolerować Szymon? Świadkowie Jehowy to samo.Jak można tolerować organizacje, która w swoich doktrynach (zakaz transfuzji) stanowi BEZPOŚREDNIE zagrożenie dla ludzkiego życia.Jak można tolerować coś, co życiu co zagraża

  Z polskiego punktu widzenia, nie powinniśmy wspierać wielkiej nierządnicy.Przecież Watykan PROSTOWAŁ PRZECIWKO ODZYSKANIU PRZEZ NASZ KRAJ NIEPODLEGŁOŚCI po 123 latach zaborów.Jeszcze Hitlerowi usłużny „liścik miłosny” wysłał na zasadzie „Och no Adolfiku, cieszymy się, że już po wszystkim, baliśmy się, że się zmęczysz, spocisz wchodząc na ziemię polskie”

  PYTAM JAK DŁUGO MAMY ICH TOLEROWAĆ?

  Myślę, że powinniśmy powrócić do tych pięknych czasów kiedy przychodził jakiś dobry król, brał za skrzydełka tych jezuitów, następnie za ich aureole, i wyrzucał ich z kraju wywalając nimi drzwi i okna.Po co komuś jakaś łamiąca prawo grupa przestępcza, która nawołuje w swych przysięgach do morderstw, sławi zabójstwa, podstępy, intrygi i oszustwa.

  Dla Szymon, Jezuici to jest ….nie bójmy się tego słowa…to jest ORGANIZACJA PRZESTĘPCZA, tak jak cały kościół katolicki.No nazywajmy rzeczy po imieniu.

  Miało być bez wulgaryzmów, jest bez wulgaryzmów tym razem.Jestem człowiekiem na ogól merytorycznym, ale czasem nerwy puszczają.

 5. Chociaż Jezuici niesamowicie mnie denerwują i to co robią jest obrzydliwe to nie jestem za kolektywizmem.
  To znaczy nie uważam aby można było zdelegalizować jakiekolwiek wyznanie i skazać ludzi za samą przynależność do jakiejś grupy.
  Skazujmy i wypędzajmy Jezuitów za łamanie prawa. Indywidualnie a nie grupowo. Nie istnieje w moim mniemaniu coś takiego jak odpowiedzialność grupowa. Liczy się jednostka. Nie ma czegoś takiego jak „sprawiedliwość społeczna”. Jest albo sprawiedliwość albo jej nie ma.
  To myślę, że jest bardzo ważne ponieważ może przyjść czas, w którym to ktoś niby w imieniu fundamentalnych chrześcijan zrobi jakieś przestępstwo i wtedy chciał byś być skazany za samą przynależność do tej grupy? Dlatego każdy powinien odpowiedzieć za swoje przestępstwo indywidualnie a nie grupowo. Marksizm już przerabialiśmy a sprawiedliwość społeczna była korzeniem tej zbrodniczej ideologii.

  W kwestii ŚJ to nie są oni jakimś dużym problemem. Jak nie chcą robić transfuzji to przecież jedynie sobie zagrażają – nie naruszają mojej ani niczyjej wolności więc niech sobie wyznają co chcą.

  Pamiętaj, że przyjdzie czas, że każdy kto nie będzie przestrzegał prawa niedzielnego będzie miał wyrok śmierci. Dlaczego? Ponieważ będzie „zakłócał porządek społeczny”. Dlatego ja wolę jak państwo ma dużo mniej władzy – jestem za małym rządem, który jak najmniej się wtrąca w życie obywateli. Obecnie jednak zmierzamy do rządów totalnych to znaczy takich, w którym każda rzecz w życiu prywatnym jak i w gospodarce jest regulowana przez państwo. Niby szerzenie totalitaryzmu jest sprzeczne z prawem a nasi rządzący właśnie do tego dążą. Komu to jest na rękę? Rzymowi.

 6. @Szymon
  Mam jeszcze jedno pytanie.Otóż co sądzisz o tym krótkim filmiku? Moim zdaniem BARDZO, ALE TO BARDZO…pasuje do sytuacji.Uśmiałem się trochę gdy zobaczyłem Jana Pawła II w czapce Stalina, ale obecnie żyjemy w takich czasach, że z kabaretu zaczynają się robić poważne rzeczy.Tutaj namiary na filmik.

  https://www.youtube.com/watch?v=8OkRuzv2-wA

  Niby jaja, ale chyba o to im chodzi.

 7. @Maciej
  Z tego co mi wiadomo to w młodości stalin był wychowywany w domu katolickim. Słyszałem, że uczęszczał do szkoły katolickiej a potem do jezuickiego seminarium. Nigdy nie otrzymał święceń kapłańskich ale może wszystko było robione w ukryciu – raczej tego się nie dowiemy na tej ziemi.
  W każdym razie koneksje z rzymem są dość spore.
  Niektórzy twierdzą, że komunizm był wymyślony przez watykan po to aby zniszczyć kościół prawosławny (co im się nie udało). Dla mnie ma to dużo sensu.

 8. Biorąc pod uwagę cytat „Gdziekolwiek wyrasta ruch totalitarny , czy to komunistyczny czy nazistowski . Tam znaleźć można Jezuitę jako doradce bądź przywódce” Na Kubie był nim ojciec Castro Armando Liorente .
  – The „Federal” Reserve Conspiracy and Rockefellers , Emanuel M . Josephson ( New York : Chendey Press , 1968 ) p. 72

  Wszystko zaczyna mieć sens

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 characters available

91gQ9j

Please type the text above: