Chrześcijańskie Nowości Start

Pobierz audio

Przegląd prasy. Tweet papieża o zakaznie posiadania broni, nowe kalifornijskie prawo "stay-gay", atak na wolność słowa w USA.

Kolejne bezgotówkowe restauracje: https://www.usatoday.com/story/money/2018/04/15/cashless-restaurants-like-tenders-greens-rising-numberat-growing-number-restaurants-cash-no-longer-m/319618002/
Kalifornijskie prawo "Stay Gay": https://ktfnews.com/california-bill-end-banning-sale-bible/
Książki nie będą zakazane: https://www.onenewsnow.com/politics-govt/2018/04/26/no-banned-books-yet-just-urge-to-evolve
Protestanci sprzeciwiający się ekumeni: https://www.christianitytoday.com/news/2018/january/world-evangelical-alliance-catholics-ecumenical-unity-wea.html
Szkoła prawa CUNY: https://www.youtube.com/watch?v=OQE0IqzCges

3 thoughts on “Chrześcijańskie Nowości Start

  1. @Daniel_1923
    Nie powiedziałem, że obecnie już Stany są pod całkowitą kontrolą a jedynie, że watykan ma wiele do powiedzenia w USA. Zważywszy na to, że jest to kraj, który przez lata poprawnie identyfikował kim jest papież to jest to dziwne. Pierwsza papieska wizyta w USA miała miejsce dopiero w 1965 roku. Od tego czasu ich wpływy nieustannie rosną. Jednak nie w ten sposób katolicyzm zdobędzie władzę w Stanach a raczej przez „obraz bestii” czyli upadły protestantyzm.
    Gdyby Trump powiedział, że jest zwolennikiem zakazu posiadania broni to nie wybrano by go na kolejną kadencje. Z resztą wydaje mi się, że nie jest on za tym. Papież natomiast może powiedzieć co mu się podoba i w ten sposób kształtować kolejnych wyborców. To demokraci są za zakazem posiadania broni oraz za ograniczeniem wolności słowa, nie republikanie.

  2. Jeśli chodzi o przejście na karty, to polecam się zapoznać z prostym wzorem na mechanizm kreacji pieniądza. W momencie gdy wszystkie płatności są poprzez karty, pieniądz jest cały czas depozytem, a co z tym idzie można kreować pieniądz.

    Jest to pewnego rodzaju mechanizm który pozwala przetrwać nadal w półtrwaniu po ostatnim kryzysie finansowym. Jak to rozwiązanie już się 'wykończy’ znaczy przestanie działać jako podwyższenie depozytów, to mamy już raczej na bank, kryzys finansowy… bo nie wiem jak inaczej by było jak ratować upadający system finansowy…. chyba że coś jeszcze wymyślą na półtrwanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 characters available

9uJaG

Please type the text above: