3 thoughts on “Modlitwa

 1. Witam !
  Jakiś czas temu Donald Trump podpisał pewne rozporządzenie o wolności religijnej.
  http://wolnosc24.pl/2017/05/04/trump-podpisal-bardzo-wazne-rozporzadzenie-wolnosc-religijna-i-wolnosc-slowa-od-dzisiaj-maja-sie-lepiej-w-usa/
  Jak to się ma do prześladowań które mają nadejść.Często tutaj w komentarzach ludzie o to pytają,a odpowiadacie im że protestanci łączą się z katolicyzmem,ale większość protestantów potępia te ruchy,może nie uważają papiestwa za antychrysta ale za Babilon już tak.Bardzo ciężko odnaleźć się w tym wszystkim.Czy Donald Trump może wprowadzić nakaz święcenia niedzieli?

 2. @Daniel_1923
  Jest walka. Tak jak napisałeś wielu jest protestantów, którzy potępiają działania ekumeniczne. Wierzę, że będzie tak, że świat się podzieli i to nie na „adwentystów” i „nie adwentystów” a na tych, którzy będą za Prawem Bożym i tych, którzy będą za prawem papieskim. Kiedy to nastąpi? Nie wiem, wydaje mi się, że jeszcze nie za Trumpa ale mogę się mylić (może w kolejnej jego kadencji?).
  Ustawa, o której jest mowa w tym linku dotyczy poprawki Johnsona która to powstrzymywała Kościoły od mieszania się w politykę – Trump obiecał ewangelikom zniesienie tej poprawki i może właśnie dlatego wygrał. Czy zatem to co podpisał daje więcej wolności religijnej czy mniej? Ja myślę, że teraz właśnie ruchy ekumeniczne będą mogły lobbować rząd aby ten wprowadzał ustawy kościelne (prawo niedzielne?). Także zniesienie tej poprawki może zmniejszyć rozdział kościoła od państwa co jest bardzo niebezpieczne i na pewno należy to uznać za „znak czasu” przybliżający nas do ostatecznych wydarzeń.

 3. Wielu chrześcijan słyszało o ucisku przed przyjściem Jezusa. Ucisk przepisują komunistom, ateistom, masonom żydom czy liberałom. Lecz Jezus zapowiedział coś innego. „Każdy kto was zabije będzie mniemał że spełnia służbę bożą”. Ewangelia Jana roz.16. Prześladowcami będą legalistyczni wyznawcy boga zwani często fundamentalistami religijnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 characters available

E9lYh

Please type the text above: