Poranny Przegląd Prasy 1

Pobierz audio

Nowe Cienie Przyszłości to nie tylko proroctwa i przepowiednie biblijne. Chcemy poruszać również bieżące wydarzenia, omawiać co nas interesuje czy bulwersuje w dzisiejszym świecie.
Dziś w Cieniowym Porannym Przeglądzie Prasy: zamach na Manhattanie, oraz dwa gwałty na nieletnich dziewczętach. Czy Bóg może pomóc, kiedy tak wiele złego dzieje się na świecie?

3 thoughts on “Poranny Przegląd Prasy 1

  1. Witajcie.
    Wczoraj w USA kolejna masakra miała miejsce.Przez ostatnie 2 miesiące co najmniej 100 osób zgineło od różnych ataków.Co to wszystko znaczy,czy to wszystko w jakiś sposób przyspiesza?Jak wy na to co się dzieje się zapatrujecie.

  2. @Jetro 1500BC: Bardzo dobry pomysł, od kolejnych odcinków będziemy starali się dodawać teksty na ekranie.

    @Bartek2321: Tak, uważam że wszystko przyśpiesza. Powiem Ci to, co ostatnio mówiłem Szymonowi – otóż kiedy mają miejsce „incydenty” w Zachodniej Europie (rozjeżdżanie ludzi, zamachy bombowe i inne podobne „drobne” zdarzenia), to jedyne co mieszkańcy i władze potrafią zrobić, to wziąć kredę i malować obrazki na asfalcie. Amerykanie natomiast nie dadzą sobie na własnym podwórku przeprowadzać ataków, a co najłatwiej zrobić? Ograniczyć swobody, celem zapewnienia bezpieczeństwa. Czyli spokój kosztem wolności. A to dopiero początek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 characters available

zFze

Please type the text above: