Sezon 2 – po co być zbawionym?

Pobierz audio
Pobierz video

Dzisiejszy temat - Po co być zbawionym? Na co takiemu człowiekowi jak ja zbawienie? Jest to już ostatni, finałowy odcinek 2 Sezonu Cieni Przyszłości. Nie martwcie się jednak, ponieważ już niedługo startujemy z 3 Sezonem Cieni Przyszłości. Bądźcie z nami!

5 thoughts on “Sezon 2 – po co być zbawionym?

 1. Witajcie, widzę że albo przestraszyliście się konkursu, albo odcinek był tak beznadziejny, że nie ma nawet czego komentować:) W każdym bądź razie, zapraszamy wszystkich do zostawiania komentarzy.
  Jednocześnie mamy smutną wiadomość – w najbliższą środę nie będzie nowego odcinka, ale tylko i wyłącznie dlatego, że przygotowujemy się do nowego, 3 Sezonu Cieni Przyszłości!
  Bądźcie z nami już za tydzień!

 2. Slucham Was dopiero drugi dzien, ale podoba mi sie sposob, w jaki przekazujecie swoje biblijne przemyslenia. Odezwe sie do Was na skajpie bo mam pare watpliwosci, potrzebuje wyjasnien kogos z wiekszym stazem.
  Pozdrowienia.

 3. Mamy hiobową wieść dla wszystkich miłośników Cieni Przyszłości… Prace nad nowym sezonem tak nas pochłaniają, że na razie wciąż nie jesteśmy w stanie wypuścić nowego odcinka… Mam nadzieję że nam wybaczycie i zostaniecie z nami…
  Do zobaczenia już wkrótce!

 4. Co z tym nowym sezonem Panowie?

  W ogóle po małej refleksji stwierdziłem, że cienie miały się nieco lepiej przed sezonem 2, ale nie wiem skąd te wrażenie. Odbiegliście trochę w mocno teologiczne rozważania, zamiast pogadać o proroctwach, archeologii, historii, może to dlatego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 characters available

r65Cn

Please type the text above: