Ile Chrześcijanin Może Wypić

Pobierz audio

Jezus w Kanie Galilejskiej zamienił wodę w wino. Wielu alkoholików w ten sposób usprawiedliwia się w swoim nałogu. W jakie wino zamienił Jezus wodę? Jaki stosunek ma Biblia do spożywania środków odurzających.

One thought on “Ile Chrześcijanin Może Wypić

  1. Ja jestem jedną z tych osób, co raczej nie miam problemu z alkoholem, ale niestety mam jedno upicie sie na swoim koncie i to nie tak całkiem dawno :/. Teraz się trochę tego wstydzę i wiem z czym na prawdę mamy do czynienia. Pod wpływem alkoholu świadomość wędruje „gdzieś tam” i można w tym stanie zgrzeszyć i tego nawet nie pamiętać.

    Przy okazji chcę zaznaczyć, że gry komputerowe również urywają nasz kontakt z Bogiem, wiem to z własnego doświadczenia. Grać można całymi godzinami, obok zakurzonej biblii na biurku. Jeśli gra naprawdę jest wciągająca, to przez cały dzień myśli są skupione na grze np. jak tylko wyjdę z pracy to sobie pogram, człowiek sie musi zrelaksować, coś mi sie od życia należy itd.

    Ja mimo wszystko uważam, że można sobie czasem wypić, jak i można czasem zagrać, ale trzeba znać siebie i swoje możliwości. Ja znając siebie, nigdy nie kupię sobie konsoli do grania, bo wiem jakby to się skończyło, dla innych lepiej jakby nie pili alkoholu, ważne żeby nasze życie dawało dobre owoce, i było świadectwem naszej wiary. Dziękuję za film. Niech Ci Bóg błogosławi Szymonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 characters available

2IjU

Please type the text above: