Czy Kościół Adwentystów jest Babilonem? – wywiad z pastorem Jarosławem Jaroszem – część 1/2

Pobierz audio

Pierwsza część drugiego wywiadu z pastorem Jarosławem Jaroszem. Tym razem rozmawiamy o Kościele Adwentystów Dnia Siódmego. Pastor odpowiada na trudne pytania odnośnie Jezuitów oraz odnośnie dziesięciny

Strona Adwentystów Dnia Siódmego w Gdańsku:
https://gdansk.adwentysci.org/

Kanał YT, na którym można znaleźć wykłady pastora:
https://www.youtube.com/user/gdanskadwentysci

5 thoughts on “Czy Kościół Adwentystów jest Babilonem? – wywiad z pastorem Jarosławem Jaroszem – część 1/2

 1. Witam!
  Obserwuje twoją stronę od dawna.Jest mi źle czuje złość rozgoryczenie.Nie mam siły funkcjonować.Nic na tym świecie się nie zmienia,mam wrażenie że powtórne przyjscie nigdy nie nastąpi.To trwa tak długo,nic nie idzie w tym kierunku.Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć.

 2. Hej,
  Jak obserwuje wydarzenia na świecie to mam zupełnie inne wrażenie. Proroctwa bardzo szybko się wypełniają.
  Jezus obiecał, że po nas powróci i na pewno słowa dotrzyma.
  Jakiego konkretnie znaku oczekujesz?

 3. Ciągle słyszę tylko że proroctwa bardzo szybko się wypełniają.W USA nikt nie zwraca uwagę na prawo niedzielne,wciąż słyszymy tylko o Rosji i jej ingerencji w wybory chociażby.

 4. Prawo niedzielne będzie tylko kropką nad „i”. Wszystko co się obecnie dzieje przybliża nas z jednej strony do tego co było w sodomie a z drugiej do fanatyzmu religijnego i jedności państwa z kościołem.

  Z jednej strony małżeństwa homoseksualne stały się już normą nawet dla konserwatystów a z drugiej widzimy coraz większy wpływ kościołów chrześcijańskich na rząd stanów zjednoczonych.

  Kościół Katolicki w USA ma coraz większe poparcie – co byłoby nie do pomyślenia jeszcze 50 lat temu.
  Niedawno na przykład Ryan Paul Spiker Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych powiedział, że Ameryka potrzebuje Katolicyzmu. Spiker to najwyżej postawiony członek Kongresu.

  Wielu amerykanów na przykład walczy o to aby zabrano im ich kartę praw (szczególnie pierwszą i drugą poprawkę). W Europie z uwagi na zamachy terrorystyczne z kolei coraz więcej słyszy się głosów mówiących o kontroli wyznań religijnych i kontroli co jest nauczane w kościołach. Oczywiście nie usłyszysz o tym w mediach głównego ścieku.

  Patrzysz na mainstream a tam wiadomo, że demokraci przez CNN ciągle będą pchać swoją narrację aby usprawiedliwić przegrane wybory. Szukaj trochę głębiej.

  Może powinienem częściej nagrywać o współczesnych wydarzeniach na świecie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 characters available

HPG7

Please type the text above: