Konserwatyści dali się zrobić – Chrześcijańskie Nowości

Pobierz audio

Poruszane tematy:
- https://ktfnews.us7.list-manage.com/track/click?u=9a5aeddeeda26437824286281&id=96b21e56f7&e=9f989e1b20
- https://www.yahoo.com/news/irans-khamenei-urges-muslim-nations-unite-against-u-082350769.html
- http://www.breitbart.com/london/2018/04/12/islam-demands-europe-ban-religious-hate/
- http://www1.cbn.com/cbnnews/us/2018/may/lsquo-we-rsquo-re-more-powerful-when-we-stand-together-rsquo-evangelical-leaders-launch-bold-new-initiative-to-bring-unity-to-the-church

3 thoughts on “Konserwatyści dali się zrobić – Chrześcijańskie Nowości

 1. @Szymon

  Skoro chcesz wygrać z „grzechem” i nie chcesz się dać tak samo „zrobić” to pozwól, że przekaże Ci listę agentów, na których musisz uważać, plus jednego, którego osobiście zdemaskowałem.Niejaka Agnieszka Nowacka z Effatha,z którą kłóciłeś się kiedyś o sabat.Mam zapisaną całą waszą rozmowę, którą skasował ktoś z Twojej stronki.W razie potrzeby służę materiałem dowodowym.Było to dość dawno.Przeanalizowałem jej wypowiedzi, waszą rozmowę i wszystko wskazuje na to, że jest od jezuitów.Tak wynika z portretu psychologicznego, który jej zrobiłem.

  Przeanalizujmy agentkę w punktach

  1.Noszenie szkaplerzy (tylko zakony je nadają)
  2.Branie na spyty (ze mną to robiła.Dawała swoje kontakty, email aby mnie inwigilować)
  3.Nieustępliwość
  4.Namawianie mnie do kontaktu ze zbrodniczą organizacją przestępczą zwaną „jezuitami”
  5.Buta
  6.Pycha
  7.Wybiórcze traktowanie informacji
  8.Jezuicka pogarda w stosunku do innych wyznań
  9.Bronienie jezuitów za wszelką cenę
  10.Dość duży zakres wiedzy, który wynika ze zindoktrynowania w seminarium

  Taki typowy agent Watykanu według mnie.Wszystko wskazuje na to.Tak się profesjonalnie powinno identyfikować agentów moim zdaniem.

  Tutaj zaś lista kolejnych agentów, na których musisz uważać.

  Filmik
  https://www.youtube.com/watch?v=7vxV0WjN3Gs&t=150s
  Przejrzyj to, uważaj na nich.

 2. Hej,
  Czy Agnieszka z Effatha to Jezuita tego nie wiem. Wiem na pewno, że walczy po ich stronie.
  W kwestii usunięcia tej rozmowy to niestety jest tak, że gdy ktoś napiszę komentarz na YT i potem go usunie to cała dyskusja pod tym komentarzem jest usunięta.
  Ja komentarzy nie usuwam chyba, że są spamem, sprzeczne z prawem lub bardzo wulgarne. Raz co prawda zdarzyło mi się przypadkiem usuwając inny komentarz (spam) kliknąć nie tam gdzie trzeba bo strona administrowania komentarzami w YT dziwnie przeskoczyła i usunąłem jakiś wątek przypadkiem. Niestety YT nie pozwala na cofnięcie tej operacji i nawet nie ma tam pytania: „czy jesteś pewien?”, także nie mogłem cofnąć tego. Może akurat to była ta dyskusja, nie wiem.
  Gdy człowiek stoi blisko Słowa Bożego z czystym sumieniem to jest bezpieczny ale dzięki za troskę.

 3. @Szymon

  Poszedłem na całość i napisałem jezuitom, co o nich myślę.Oto treść wpisu.

  „Ciekawa sprawa.Fragment IV przysięgi jezuitów.

  „Mój synu, dotychczas uczono cię działać obłudnie: wśród Katolików być Katolikiem, być szpiegiem nawet wśród własnych braci; nie wierzyć żadnemu człowiekowi, nie ufać żadnemu człowiekowi. Wśród reformatorów być reformatorem, wśród Hugenotów Hugenotem, wśród Kalwinistów Kalwinistą, wśród Protestantów być generalnie Protestantem; i uzyskując ich zaufanie, nauczać nawet z ich mównic, i denuncjować z całą porywczością twojej natury naszą Świętą Religię i Papieża, i zniżyć się nawet tak bardzo, by zostać Żydem wśród Żydów, byś mógł gromadzić wszystkie informacje na rzecz twojej Reguły, jako wierny żołnierz Papieża.

  Uczono cię siać zdradziecko nasienie zazdrości i nienawiści między społecznościami, prowincjami, państwami, wśród których panował pokój, i nawoływać je do rozlewu krwi, angażując je w wojny przeciwko sobie, i kreować rewolucje i wojny domowe w krajach, które były niepodległe i cieszyły się dobrobytem, kultywujące naukę i sztukę, cieszące się dobrodziejstwami pokoju, łączyć się z walczącymi po obu stronach, i działać sekretnie z twoim bratem Jezuitą, który może być zaangażowany po drugiej stronie, otwarcie przeciwko tym, z którymi ty jesteś powiązany, tylko po to, by Kościół był ostatecznie beneficjentem w postanowieniach paktów pokojowych, i że cel uświęca środki”

  Jaki jest mój komentarz do tego wszystkiego?

  Naszemu krajowi potrzebna jest lepsza znajomość Biblii i edukacja.Jeśli tego zaniechamy, to będą się u nas panoszyć organizacje, które właściwie można nazwać nie tylko odstępcami od nauk Jezusa, ale wręcz organizacjami przestępczymi, chcąc nazywać rzeczy po imieniu.

  Oczywiście moje wcześniejsze komentarze zostały usunięte.Nie jestem tym zaskoczony.Jeden wasz przydupas, jak nie miał argumentów, na poparcie waszych dogmatów, to mnie ze szkoły wyrzucił, drugi zabrał możliwość komentowania na kanale, trzecia przestała mi na mail odpisywać.

  TYLKO TYLE POTRAFICIE.

  Kolejna sekta, nie lepsza od tych, z którymi walczycie.

  Zmieńcie też metodę działania, bo wasz hegelianizm stosowany w polityce i religiach jest już rozpracowany.

  Powiedziałem im co o nich myślę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 characters available

ZBoYM

Please type the text above: